Krajowa Odznaka Jakości w projekcie eTwinning

Nasza szkoła otrzymała kolejną Krajową Odznakę Jakości za projekt eTwinning pt.:”Poprzez Niepodległą”.

Członkami projektu byli nauczyciele i uczniowie ze 100 miejscowości w Polsce. Założeniem projektu było stworzenie wirtualnego przewodnika po miejscowościach w Polsce oraz wspólne świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości. Podczas trwania projektu uczniowie tworzyli i wysyłali kartki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie opracowywali kalendarium związane z drogą Polski do odzyskania niepodległości a także tworzyli quiz historyczny. W projekcie zamieszczone zostały także fotorelacje ze szkolnych obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Jednym z zadań projektowych było też opracowanie poradnika: „Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci”.