Zakończenie roku szkolnego klas 8 i 3 gimnazjum

We wtorek odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 8 oraz 3 Gimnazjum.
    Zostały wręczone nagrody książkowe dla uczniów, którzy otrzymują świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania dla ich rodziców.
Pani Dyrektor oraz Rada Rodziców wyróżnili najlepszych uczniów oraz uczniów, którzy otrzymali najwyższe wyniki na Egzaminie Ósmoklasisty i Egzaminie Gimnazjalnym. Podziękowano także rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierają naszą szkołę. Klasy kończące edukację w naszej "Dwójce" podziękowały rodzicom, Dyrekcji, nauczycielom oraz personelowi naszej szkoły.
   Część artystyczną uroczystości - przedstawienie "Wehikuł czasu" - przygotowała Pani D. Krzymyk z wsparciem p. Ciękuszewskiej i p. Siemińskiej- Bieniek.