Udział klas 1-3 w akcji "Sprzątanie Świata"

Uczniowie klas 1-3 wiedzą, dlaczego należy sprzątać - dlatego ochoczo włączyły się w akcję "Sprzątania Świata" w dniu 20 września. Od najmłodszych lat uczymy zasad dbania o środowisko. Dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji, by posprzątać Naszą Ziemię. Zbierały śmieci w okolicy Naszej Szkoły. Akcja ta odbyła się w formie zabawy. Dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej walorów. Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze oraz woda. Celem tej kampanii jest nie tylko doraźne usunięcie śmieci z Naszego otoczenia, ale przede wszystkim wzrost świadomości i zainspirowanie społeczeństwa do działań zmierzających ku poprawie środowiska naturalnego.