Ślubowanie klas pierwszych 2019

W czwartek, 26 września 2019 roku, w naszej szkole odbyło się wielkie święto! Dzieci z pierwszej klasy złożyły uroczyste ślubowanie i zostały tym samym przyjęte do grona uczniów. Uroczystość rozpoczęła się wesołym śpiewem dzieci z klas III, VI i I. Po przedstawieniu wszyscy pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Pani Dyrektor Iwona Czusz z radością przyjęła każde dziecko na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Pan Przewodniczący Komisji Oświaty w Rudzie Śląskiej Łukasz Wodarski, oraz Pani wicedyrektor Małgorzata Stroińska dokonali uroczystego pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści z rąk swoich wychowawców otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje oraz niespodzianki z Urzędu Miasta. Po pięknym wieczorze, pełnym emocji na wszystkich czekał smaczny poczęstunek w naszej nowo wyremontowanej izbie regionalnej „ancli”.

Czołem Pierwszaki, powodzenia!