Obóz letni sportowców 2015

Sport to zdrowie! Było dużo treningów, ale i sporo zabawy. Wszystkiemu towarzyszyło wiele śmiechu i radości.

Jak co roku w wakacje letnie uczniowie naszych klas sportowych wyjechali na obóz sportowy. W tym roku zgrupowanie odbyło się w Pokrzywnej w ośrodku "SUDETY" w terminie 15.08.2015 - 22.08.2015. Uczniowie klas sportowych zaliczyli w czasie jego trwania bardzo duża ilość jednostek treningowych, sparingów oraz rozmów z trenerami które są nieodłączną i niezastąpioną częścią integralną obozów. Dodatkową atrakcją był wyjazd do parku linowego znajdującego się w Czechach, dyskoteka na terenie ośrodka oraz ognisko w ostatni wieczór obozu. Mimo ciężkiej pracy, wczesnego wstawania i wysokiej dyscypliny uczniowie klas sportowych wrócili zadowoleni, uśmiechnięci i gotowi do dalszej sportowej rywalizacji w rozgrywkach międzyszkolnych.