Wielkanoc, kwiecień2020r.

Ostatnie dni są dla nas wszystkich bardzo trudne. Epidemia groźnej choroby zupełnie zmieniła nasze życie. Zawieszone zostały zajęcia szkolne, szkoła jest pusta i nie ma w niej gwaru. Uczniowie uczą się w domach, a tegoroczny okres przygotowań do Świąt jakże różni się od tych, które pamiętamy z ubiegłych lat.

Jednak wraz z Wielkim Tygodniem zbliża się czas wyjątkowy, czas Świąt Wielkiej Nocy, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Potrzebujemy tych Świąt i głęboko wierzymy,że nigdy nie należy tracić nadziei, ponieważ bez względu na to, jak ciemna jest droga, którą się poruszamy, na jej końcu zawsze znajduje się światło.

Dziękuję serdecznie wszystkim Nauczycielom za pomoc udzielaną Uczniom w tej jakże trudnej sytuacji. Uczniów proszę o wytrwałość, samodyscyplinę a nade wszystko o przestrzeganie zasad bezpiecznego zachowania, które ochroni Wasze zdrowie a nawet życie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam Uczniom i Ich Rodzicom oraz wszystkim Pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia.

Życzę, by nadzieja odnalazła drogę do wszystkich serc i pozwoliła przeżyć zbliżający się okres      w zdrowiu i spokoju, pozwalając z optymizmem i ufnością patrzeć w przyszłość.