Uroczystość pożegnania klas szóstych

W środę 22 czerwca, popołudniu szóstoklasiści pożegnali się z naszą szkołą.

Uroczystość ta, jest jedną z wielu, jakie mamy w ciągu roku, ale dziś po raz ostatni przyszli do tej szkoły z rodzicami.
Spędzili tutaj razem 6 lat. Tu przeżywali radość pierwszych sukcesów i gorycz porażek. Tu znaleźli przyjaciół i wspólnie poznawali otaczający świat.

W części oficjalnej akademii nastąpiło przekazanie sztandaru kl. V.
Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy wręczyli specjalne podziękowania rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz rodzicom, którzy w szczególny sposób pomagali naszej szkole. Następnie Pani z Rady Rodziców podziękowała nauczycielom a uczniowie wręczyli kwiaty. Nie zabrakło również podziędkowań uczniów swoim rodzicom, a Weronika przepięknie nam śpiewała. Zostały wręczone nagrody, dyplomy i wyróżnienia za osiągnięcia uczniów klas szóstych. W części nieoficjalnej szóstoklasiści pokazali swój talent aktorski w przedstawieniu wymyślonym i przygotowanym przez Weronikę . Brawo !!!!
Aż szkoda, że już w piątek będziemy musieli się pożegnać. Ostatnia lekcja, ostatni dzwonek, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi z klasy. Mamy nadzieję, że zawsze będą wspominać swoją szkołę podstawową.