Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Jak co roku 1 września, po zsałużonym wypoczynku zabrzmiał pierwszy

Każdy z nas ma inne oczekiwania związane z nowym rokiem szkolnym 2016/2017,życzymy Wszystkim aby one się spełniły.

W naszej szkole uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbyła sie zgodnie z harmonogramem.  Pierwszy dzwonek  zabrzmiał o godzinie 9.00. Pani dyrektor Barbara Siemińska  serdecznie powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli.  Uczniowie klasy 6A przygotowali krótkie przedstawienie. Następnie Pani dyrektor przedstawiła nowych uczniów oraz życzyła wszystkim sumienności  w wywiązywaniu się z obowiązków szkolnych i jak najlepszych wyników w nauce. O godzinie 12 szczególnie gorąco powitano pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swą przygodę z nauką w murach naszej szkoły. Po części oficjalnej w salach lekcyjnych spotkali się wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi.

Dołączamy się do życzeń Śląskiego Kuratora Oświaty cytując je na naszej stronie.