Pasowanie na ucznia

Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole w dniu 29 września 2016 roku.

W tym roku szkolnym na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć Panią Prezydent Annę Krzysteczko, Panie Dyrektor mgr Barbarę Siemińską oraz mgr Halinę Dudę. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów, musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i deklamacji. W prezentacji pomogli im uczniowie klasy 2a i 2d. Występ dzieci spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Artyści byli nagradzani gromkimi brawami. Następnie pierwszoklasistów czekało uroczyste ślubowanie i tradycyjne pasowanie na ucznia symbolicznym, wielkim ołówkiem. Nowi uczniowie naszej szkoły zostali obdarowani pięknymi prezentami. Uroczystość dostarczyła dzieciom, ich rodzicom i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wzruszeń.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce!