Jarmark wielkanocny.

Piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne oraz przedmioty związane z wiosną można było podziwiać podczas Kiermaszu Wielkanocnego, który odbył się 14 marca w naszej szkole.
Od kilku tygodni uczniowie wykonywali ozdoby z nauczycielami w szkole oraz w domach wraz z rodzicami,  a efektem prac były przepiękne baranki, zajączki, kurczaki, pisanki, kraszanki, palmy, stroiki, kartki świąteczne, serwetki na świąteczne koszyki i inne wyroby związane ze świętami wielkanocnymi.

Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Ciasta, baby, babeczki, strucle , baranki i zajączki przygotowane przez rodziców oraz personel szkoły- smakowały wyśmienicie.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przybycie.