Dzień Dziecka w naszej szkole

01.06.2017 roku przy pięknej pogodzie w Naszej szkole odbyły się huczne obchody DNIA DZIECKA.

Nasi uczniowie po wspólnej rozgrzewce zostali podzieleni na grupę młodszą (klasy I-III) i grupę starszą (klasy IV - VI) uczestniczyli w indywidualnych konkurencjach (rzut piłką lekarską, rzuty do kosza, tor przeszkód, odbicia piłki nogą o ławkę) w między czasie poszczególne grupy brały udział w drużynowej rywalizacji; klasy I - III - turniej mini piłki nożnej, zawody gier i zabaw; klasy IV i VI - turniej piłki nożnej, turniej siatkówki.
Wszystkie konkurencje odbywały się na dworze w przyjaznej i sportowej atmosferze.
Dodatkową atrakcją którą zorganizował mgr Lepa, który na co dzień współpracuje z klubem łuczniczym GROT była możliwość oddania strzału z profesjonalnego łuku sportowego do tarczy. W prowadzeniu tej dyscypliny pomagała Justyna Wyciślik mająca juz wiele osiągnięć w łucznictwie.

Dziękujemy wszystkim za udział i bardzo przyjazne, sportowe nastawienie do zabawy i rywalizacjiUśmiech