Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Koniec roku szkolnego, czas podsumowań, pożegnań, nagród, wyróżnień, podziękowań...

Gratulujemy wszystkim uczniom otrzymania świadectwa, które jest efektem całorocznej, ciężkiej pracy nad sobą i swoim rozwojem. Jesteście o rok starsi i mądrzejsi, dlatego mamy nadzieję, że wszystkie momenty trudne, czegoś was nauczyły, a wszystkie momenty radosne, dodały wam sił do dalszej pracy.
Dyrekcji i nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty serdecznie dziękujemy za efektywną pracę i poświęcony czas, a wszystkim rodzicom (w tym Radzie Rodziców) dziękujemy za współpracę ze szkołą, za wspieranie naszych działań, służenie swoją radą i pomocą.
Jednak dla naszej społeczności szkolnej dzisiejsza akademia była szczególna.
O godz. 9.00 klasy I -III, o godz.10.00 klasy IV -VI przygotowały programy artystyczne, podczas których pożegnaliśmy p. Dyrektor Barbarę Siemińską, która odchodzi ma zasłużoną emeryturę. Każda klasa przygotowała laurki i specjalne podziękowania.
To właśnie dziś wszyscy chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność osobie, która przez wiele lat swojej nauczycielskiej pracy służyła zawsze innym ludziom i szczytnym celom.
W dniu przejścia na emeryturę życzymy Pani Dyrektor, realizacji wszystkich projektów i marzeń. I żeby one zaowocowały w przyszłości, która przed Panią, przecież „ważne są dni, których jeszcze nie znamy.”
Nasza szkoła zawsze powita Panią z ogromną radością.
Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY.