Wyniki sportowego współzawodnictwa szkolnego w Rudzie Śląskiej

Na koniec roku szkolnego 2017/2018 prezentujemy wyniki sportowego współzawodnictwa szkolnego w Rudzie Śląskiej. Jest to suma punktów zdobytych w zawodach międzyszkolnych przez cały rok. W rywalizacji wzięły udział 22 placówki z naszego miasta.

Świetne wyniki osiągnęli uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową nr 2 w rywalizacji do klas VI:

- chłopcy - III miejsce

- dziewczyny - IV miejsce

Uczniowie klas VII i gimnazjalnych zakończyli ogólną rywalizację na następujących miejscach:

- chłopcy - X miejsce

- dziewczyny - XIII miejsce

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom, którzy brali udział w poszczególnych zawodach za oddane serce i chęci podczas rywalizacji w roku szkolnym 2017/2018. Prezentujemy gablotę, która uwiecznia wszystkie zdobyte trofea w tym okresie. Dyplomy uzyskuje się z zdobycie miejsc od I do III w rywalizacji w Rudzie Śląskiej. Startów zaliczyliśmy naprawdę sporo i wiele z nich udało się zakończyć na podium, co prezentuje poniższe zdjęcie. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!!!