Konkurs na projekt zagospodarowania Bykowiny rozstrzygnięty!

W tym roku szkolnym, po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs pod nazwą MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA MŁODZIEŻOWY PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA BYKOWINY, którego celem było przybliżenie uczniom zasad miejskiego budżetu obywatelskiego, rozwijanie postaw obywatelskich, wyobraźni, kreatywności, a także podejmowanie działań na rzecz środowiska lokalnego. Na konkurs spłynęło wiele prac w postaci prezentacji, plakatów, folderów, a także makiet. W drugiej połowie lutego, z udziałem radnej p. Ewy Chmielewskiej, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, a twórcy najlepszych prac zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wyniki konkursu:

I miejsce Wiktor Gajda i Szymon Sokołowski kl. 6A ze Szkoły Podstawowej nr 2

II miejsce Bartłomiej Cyrus i Bartłomiej Kubela kl. 8 ze Szkoły Podstawowej nr 23

III miejsce Dawid Hemka z kl. 6A  i Magdalena Skiba z kl. 7A ze Szkoły Podstawowej nr 2

Zwycięskie prace można obejrzeć w sali geograficznej. Zapraszam.

Monika Kijowska – organizator konkursu